Wolfteam Hesabı Nasıl Açılır?

Joy Game tarfından hazırlanmış olana Wolfteam oyunu ülkemizde çok popüler oyunlar arasında yerini almıştır. Wolfteam oyunu online olarak oynandığı için Joy game üzerinden bir adet hesap oluşturmanız gerekmektedir.  Daha önceden Joy game hesabınız varsa hesap bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz, ancak böyle bir hesabınız yoksa oyuna giremezsiniz.

Oyuna girebilmek için size vereceğimiz linkten kayıt olmanız gerekmektedir. Wolfteam hesabı açmak ücretsizdir. Yazımın devamında sizlere Wolfteam oyununa girebilmek için hesap nasıl oluşturacağınızı ve kayıt formunu dolduruken dikkat etmeniz gereken yerleri anlatacağım.

Wolfteam oyununu oynayabilmek için iki seçeneğimiz vardır. Bir facebook üyeliğimizi kullanarak oyuna bağlanmak diğeri ise kayıt sayfasında bulunan kayıt formunu doldurmaktır. İlk olarak yapmamız gereken Wolfteam kayıt sayfasını açıyoruz. ( Linke tıklayarak açabilirsiniz.)Sayfayı açtıktan sonra Facebook ile oyuna giriş yapabilmek için sayfanın en altında bulunan ” Facebook ile Giriş Yap ” butonuna tıklıyoruz. Karşımıza facebook sayfası açılacaktır.

Buraya e-posta adresimizi ve şifremizi yazarak giriş yapıyoruz. Giriş işleminden sonra sayfa bizi wolfteam oyununa kayıt edecektir ve bizden gerekli izinler isteyecektir. Bu izinleri kabul ederek oyuna kayıt olmuş oluyoruz. Oyunu açarak facebook ile giriş yapabiliriz. Diğer yöntem iste Joy Game internet sitesinde bulunan kayıt formunu doldurmaktır. Bu formu doldurmak için tekrar yukarıdaki linke tıklayınız. Açılan sayfada bir kayıt formu bizi karşılayacaktır.

Buraya ilk olarak kullanıcı adı yazmamız gerekmektedir. Kullanıcı adımızı belirledikten sonra hemen altında bulunan kutucuğa şifre yazmamız istenmektedir. Buraya 8 karakterden oluşan güçlü bir şifre yazmamız gerkmektedir. Hesabınızın çalınmasını istemiyorsanız harf, syaı ve noktalam işaretlerini kullanarak şifre oluşturunuz. Şifremizide yazdıktan sonra sayfanın devamında e-posta adresimizi yazmamız istenmektedir. Buraya aktif olarak kullandığımız e-posta adresimizi yazıyoruz.

Çünkü kayıt işlemi bittiğinde aktivasyon maili e-posta adresimize gelecektir ve bu gelen aktivasyon linkine tıklamamız gerekmektedir. En son olarak kullanıcı sözleşmesini kabul etmemiz gerekmektedir. Her kayıt formunda olduğu gibi kabul etmediğimiz taktirde oyuna kayıt olamayız. Sözleşmeyi kabul ettikten sonra ” Hemen üye ol ve ücretsiz oyna ” butonuna tıklıyoruz ve oyuna kayıt olmuş oluyoruz. Artık oyuna girebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yorumlar

 1. cino333 avatarı cino333 dedi ki:

  abi bana nik ver

 2. cino333 avatarı cino333 dedi ki:

  abi mana woltem niki versene

 3. cino333 avatarı cino333 dedi ki:

  abi bana bir tane woltem niki ver
  ver

 4. ernel avatarı ernel dedi ki:

  oda kur ismi gelll olsun şifre 12 yap aa sende şey varmı turuncu odaa fian vs yaparız knk varmısın 1vs1 hahahahahahahahhahahahah

 5. ernel avatarı ernel dedi ki:

  özkan gelll v 1s 1 varmısın

 6. öskan avatarı öskan dedi ki:

  woftem cok güzelbi oyun

 7. ramazan6333 avatarı ramazan6333 dedi ki:

  dsg xd