Nasıl Yapılır?

World of Tanks Hesabı Nasıl Açılır?

World of Tanks 2014 yılına damgasını vuran muhteşem bir tank savaşı oyunudur. World of Tanks oyununda kendi oluşturduğun tank ile multiplayer olarak arkadaşların ile savaşabiliyorsun. Oyun gerçekten bağımlık yapacak şekilde detaylar ile yapılmıştır. Oyun oluşturduğun tankının her türlü özelliklerini ayarlayabilme imkanı vermektedir. Bu oyunu 2 boyutlu olarak arkadaşınla oynamak istiyorsan tek yapman gereken indirmek ve kullanıcı oluşturmaktır. Sevilen strateji oyunu türkçe açıklamları ile oynayabilirsiniz. Yazımın devamında sizlere World of Tanks oyunu için hesap oluşturmayı anlatacağım.

World of Tanks Hesabı Açma

Strateji oyunlarının başında gelen World of Tanks oyununu oynayabilmek için hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturmak için ilk olarak yapmanız gereken buraya tıklayarak kayıt sayfasını açmaktır. Açılan sayfada sizi ” HESAP YARATIN VE OYNAMAYA BAŞLAYIN ” mesajı karşılayacaktır ve altında kayıt formu olacaktır.

Bu kayıt formunu dikkatli ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde şifrenizi veya kullanıcı adınız unuttuğunuzda oyuna tekrar giremezsiniz ve tekrar oyunu baştan oynamak zorunda kalırsınız. Formda ilk olarak yazmanız gereken e-posta adresiniz. E-posta adresi bölümüne mail adresimizi  yazıyoruz. Doğru yazdığınızdan emin olunuz, aktivasyon kodu gönderilecektir. Sonrasında oyunda kullanacağınız bir ad yazmanız istenmektedir. Buraya en az 3 karakterden oluşan bir kullanıcı adı yazmanız gerekmektedir. Oyun için adımızıda yazdıktan sonra altında bulunan hesaba giriş yapabilmek için şifre oluşturmanız gerekmektedir.

En kısa 6 karakter yazacağınızı unutmayınız. Şifrenizi yazdıktan sonra hemen altında şifrenizi onaylamak için tekrar şifrenizi sizden yazmanız istenecektir. Buraya aynı şifreyi tekrar yazıyorsunuz. Son olarak resimde bulunan sayılardan ve harflerden oluşan karakterleri yanda bulunan kutucuğa yazmalısınız. Resimdeki karakterleri okuyamıyorsunuz yenile butonuna basarak karakterleri yenileyebilirsiniz.

Buradaki karakterleri doğru yazmalısınız aksi halde kayıt formu hata verecektir ve tüm biligleri tekrar girmek zorunda kalacaksınız. Karakterleri yazdıktan sonra sayfanızn altında bulunan ” SKLS’i Kabul Ediyorum ” yazısınız işaretlemeniz gerekmektedir. Kayıt formunu kabul etmezseniz oyuna kayıt olamazsınız. Kabul ettikten sonra ” Devam Et ” butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlamış oluyoruz. Artık oyunu açarak oluşturduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabiliriz. İyi eğlenceler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu