Netflix Müşteri Hizmetleri

Netflix Müşteri Hizmetleri üzerinden paket taleplerinizi, üyelik işlemlerini ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Netflix’e ulaşabileceğiniz numaralar burada.

Dünyada ve ülkemizde popüler olan Netflix insanların film veya dizi izlemesi için kurulan bir şirkettir. 1997 yılında Marc Randolph, Reed Hastings tarafından 29 Ağustos’ta kuruldu. Pure Atria Corporation’u 700.000.000 dolar karşılığında satan Reed Hastings March Randolph ile pazarlama müdürü olarak çalışırken tanıştı. Hükümetin birleşmesini beklerken akıllara Netflix düşüncesi geldi ve 16.000.000 dolarlık başlangıç yatırımı ile DVD satışına başlayarak Netflix yavaşça büyümeye başladı. 2003 yılında ilk karını elde eden Netflix 6,5 milyon dolar kar etmiştir. Yıllar boyunca farklı şirketlerle anlaşmaya imza atan Netflix bazılarında başarısız olsa da kendini geliştirmek için geliştirici arayışında bulundu nitekim buldu ve 1.000.000 dolar ödülle taçlandırdı. 2013 yılında 33 milyona yakın aboneye ulaşan Netflix ilk kez RTÜK ile ‘Designated Survivor’ dizisinin bir kısmında yerel kanunlara uygun olmadığı için o kısmını kaldırmıştır. O günden bugüne kadar toplam 185 milyona yakın aboneye sahiptir. 35’e yakın cihazı ve Windows yazılımını destekleyen Netflix uygulaması müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Netflix online hizmet veriyor mu?

Netflix Online Hizmetler

Abonelerinin saygısını verdiği çokça hizmetle kazanan Netflix kurumsal web sitesi ile kayıt olmanızı sağlamaktadır. Cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulaması ile istediğiniz yerde Netflix ‘e ulaşabilirsiniz. Web sitesinde ve uygulamasında sunduğu film veya dizileri izlemek için paketine göre ücret ödemeniz gerekiyor. Bu paketler:

  • Özel Ultra HD:41,99 TL/Ay –Ultra HD Çözünürlük, 4 Cihaz
  • Standart HD: 29,99 TL/Ay – HD çözünürlük, 2 cihaz
  • Temel Üyelik: 17,99 TL/Ay – SD çözünürlük, Tek cihaz

Bu üyeliklerden herhangi birini almadan önce Netflix web sitesinden oturum açmanız gerekiyor. Paketlerden bir tanesini seçtikten sonra ödeme yöntemini belirlemeniz ve satın almanız gerekmektedir. Bu sayede paketinizin özelliğine göre doyasıya film, dizi keyfini çıkarabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Netflix müşterilerini ne ile bilgilendirir?

İlginizi Çekebilir! Sürat Kargo müşteri hizmetleri

Netflix E-mail Bilgilendirme

Netflix ile ilgili oturum açma, satın alma, kayıt olma gibi işlemlerinizi yapmak için bir e-postanızın olması gerekiyor. Bu e-posta adresinize gönderilecek olan mailler işlemlerinizde işinize yarayacaktır.

Netflix Çağrı Merkezi

Netflix web sitesinden ya da uygulamasından ‘yardım’ seçeneğine tıklayıp müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Böylelikle cevabını bilmediğiniz sorulara cevap alabilirsiniz. Cihazınızdan 0850 390 74 44 numarasını arayarak Netflix müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. 8600’e yakın çalışan sayısı ile 7/24 İngilizce yardım alabilirsiniz. Günün 11.00 ve 23.00 saatleri arasında çalışan Çağrı merkezi müşterilerin birçok problemine yardımcı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir! PTT Kargo müşteri hizmetleri

Netflix Canlı Destek

Netflix web sitesinden ya da uygulamasından ‘yardım’ seçeneğine tıklayıp altta yer alan ‘Canlı Sohbeti Başlat’ seçeneğine tıklayıp size sorulan sorulara cevap vererek aradığınızı bulabilirsiniz.

Netflix Resmi Sosyal Medya Hesapları

Her firma gibi Netflix ‘de sosyal medya uygulamalarından hesap açmıştır. Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest gibi uygulamalardan müşterilerine yardım etmektedir. Yeniliklerinden bu uygulamalarda bahsetmekte ve müşterilerini bilgilendirmektedir. Netflix Uygulamasına sizde sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak giriş yapabilirsiniz, izlediğiniz film veya dizileri hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Netflix sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da çeşitli yollarla cevap vermektedir. Netflix Dünyada ve Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Netflix müşterilerinin memnuniyetini çabuk kazanmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Netflix hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Netflix Müşteri Hizmetlerinden, online bilgi, çağrı merkezi, canlı destek, sosyal medya hesapları, e-mail ile bilgilendirme ve uluslararası çalışmalarına kadar bahsettik. Sürat Kargo hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Teşekkürler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.